МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Через пять лет маршрутки в Украине исчезнут(/)

05/29/2011 | stryjko_bojko
Колесников: через 5 лет в Украине исчезнут маршрутки
http://rus.newsru.ua/ukraine/28may2011/traffic.html

Колесников прогнозирует радикальную транспортную реформу, через 5 лет маршрутки исчезнут с дорог Украины

Через 4-5 лет в Украине маршрутки исчезнут "как класс", убежден вице-премьер, министр инфраструктуры Борис Колесников.

"Я думаю, что через 4-5 лет маршрутки в Украине исчезнут. Их заменят более вместительными автобусами. Посмотрите на Европу - маршруток там нет. А в Киеве по проспектам как "черная сотня" мчится! Водители маршруток подвергают опасности и свои жизни, и жизни пассажиров", - заявил Колесников на Международном транспортном форуме в Лейпциге, цитирует политика "Сегодня".

Министр отметил, что для бизнесменов вместительные автобусы будут выгоднее. "И при покупке больших автобусов украинского производства государство готово будет компенсировать кредитную ставку", - прибавил он.

Кроме того, по мнению Колесникова, железные дороги в Украине скоро станут более скоростными и экологическими.

"В нашей стране 22 тысячи км железных дорог, но электрифицированы из них пока что лишь 10,5. За четыре года мы модернизируем еще 4,5 тысяч км. Тем самым мы позаботимся об экологии, стоимость перевозок уменьшится на 30%, и на 40% увеличится скорость", - рассказал он.

Колесников также сообщил, что "Рено" и "ЛАЗ" начинают совместное производство микроавтобусов, пилотным проектом будет производство машин скорой помощи для Евро-2012. Презентация этих машин планируется 6 июня в Донецке на матче Украина - Франция или через два дня во Львове.

Следует отметить, что украинские высшие чиновники имеют в частной собственности целый автопарк элитных машин общей стоимостью как минимум 5,86 млн долларов.

В частности, вице-премьер-министр Борис Колесников задекларировал 4 автомобиля элитного класса: Bentley Mulsanne (471 тыс долл), Bentley Continental Flying Spur (306 тыс долл), Mercedes S600L (216 тыс долл), Mercedes S-500 L (146 тыс долл).

Как сообщалось ранее, 11 мая президент Украины Виктор Янукович назвал украинские дороги "угрозой национальной безопаности" и призвал Кабинет министров принять необходимые меры для исправления ситуации.

Следует отметить, что функции по эксплуатации и обслуживанию дорог планируют в дальнейшем передать частным компаниям.

Государственная служба автомобильных дорог Украины ("Укравтодор") считает необходимым привлечение не менее 10 млрд грн кредитных ресурсов на ремонт, реконструкцию и строительство дорог в 2011 году.
=====
редаговано 29.05. в 11:22

Відповіді

  • 2011.05.29 | Koala

    Бензину не стане?

  • 2011.05.29 | sama

    Скільки вже їх було

    тих обнадійливих лозунгів-Комунізм до 1981 року, кожній родині квартира до 2000.....Але так хочеться мати бажане за дійсне...Дороги, транспортна інфраструктура впадуть з Марсу, машини з Місяця і заживем.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.05.29 | Almodovar

      Та нехай би,

      але ж вони існують вже більше 20 років і з чого б вони зникли через 5?
      Що, міськрадам дадуть гроші на створення автобусних парків?
      А може, приватні підприємці кинуться купувати автобуси за 200 тисяч щоби окуповувати їх за три роки, замість дешевеньких і гівняненьких тепершніх маршруточних авт, які окуповуються максимум за півроку?
      А, може, вже створені гаражі? Нє, я от думаю: держава точно всім видасть місце під утримання автобусів дома під вікном, нє?

      Богя, так что єта будіт?

      Єдиний варіант: ми всі вимремо і возити буде нікого. Чи нас всіх переселять у шахту,там будемо жити і працювати. ну і там же відпочивати - в Артьомовську, в соляних шахтах.
  • 2011.05.29 | kotygoroshko

    зато хоч коні не зникнуть, такі як Боря Колесників

  • 2011.05.29 | GreyWraith

    Ага, саме до Міжпланетного шахового конгресу в Нью-Васюках

    stryjko_bojko пише:

    Колесников прогнозирует радикальную транспортную реформу, через 5 лет маршрутки исчезнут с дорог Украины
    Хто б сумнівався, що всі реформи у цих виродків саме так на пси і зійдуть. Ніби мало сумновідомого податкового кодексу, вже й уряд до повного маразму дореформували...

    Водители маршруток подвергают опасности и свои жизни, и жизни пассажиров",
    А я вважаю, що ПРУ створює небезпеку не лише життям громадян України, а й своїм власним (бо їхня бурхлива діяльнсть може бути оцінена розвішуванням по стовпах, і цілком заслужено)...

    Министр отметил, что для бизнесменов вместительные автобусы будут выгоднее.
    Цей кретин навіть не здатен усвідомити, що бізнесмен САМ вирішує, що йому вигідно, - на те він і бізнесмен. :)

    "И при покупке больших автобусов украинского производства государство готово будет компенсировать кредитную ставку", - прибавил он.
    Який щедрий за мій рахунок...

    Колесников также сообщил, что "Рено" и "ЛАЗ" начинают совместное производство микроавтобусов,
    Так тільки що воно розказувало, що маршрутки мають вимерти, - так навіщо ж ці мікроавтобуси потрібні? :lol: Гнати цього шизофреніка з міністерської посади, бо він принципово не здатен зробити щось путнє...

    Как сообщалось ранее, 11 мая президент Украины Виктор Янукович назвал украинские дороги "угрозой национальной безопаности" и призвал Кабинет министров принять необходимые меры для исправления ситуации.
    А я вважаю Віктора Януковича загрозою національній безпеці...
  • 2011.05.29 | BROTHER

    Дурний той Калєснікав, дурний і шахрай і брехло

    1. Те, що маршрутки погано ліцензуються і наймають туди, кого завгодно, не означає, що такий вид транспорту безглуздий. А як в маршрутках є свій сенс, то вони мають залишитись. Але звичайно не в дикому архаїчному вигляді.

    2. Затверджена узгоджена маршрутка - це гарний малий бізнес. Щоб маршрутка була чистішою, її водій був ввічливішим і тверезим, щоб маршрутки не літали, що дурні - треба навпаки, не ліквідувати їх, а дати можливість пересічним громадянам мати одну чи декілька таких автівок у вигляді малого бізнесу. А державі підуть податки та надходження від технічних експертиз і т.п.

    3. Покажіть, будь ласка, оце гаспадіну Калєснікаву : http://en.m.wikipedia.org/wiki/Share_taxi хай не бреше, про те, що маршруток немає в Європі. То калєснікавих у Європі нема, а маршрутки у тому чи іншому вигляді є скрізь у Світі і в Європі теж.

    Коли вже наші люди зрозуміють, що тієї хворми переможного монополізму Штати чи інші західні країни (Європа теж) прийшли шляхом розвитку і збільшення малого бізнесу? Цей шлях розвитку запроваджує певні традиції, виробляє запобіжники, підсилює відчуття власної гідності і тренує мозок населення. А в нас хочуть двома-трьома стрибками опинитися у брутальній хвормі монопольного капіталізму з усіма його недоліками і при тому ніяких шансів чи альтернатив для пересічних громадян.

    То молоко селянам забороняють продавати, то фіксовані податки відміняють, то маршрутки, потім таксі монополізують, пізніше маленьки крамниці здохнуть, дачі особливо у містах відберуть під супермаркети, повернуть назад ЖЕКи і так далі...

    Ми вже бачили ті великі автопарки, коли транспорт чекали по півгодини! Хто жив не в Києві, той знає, про що я кажу. Ліквідуванню маршруток я особисто кажу НІ !!! Але більший порядок в цій галузі навести треба. Причому порядок має наводитись через спосіб, який я вже вказав вище - надати можливість водіям мати цей бізнес як родинний.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.05.30 | charly3091

      І як це Нью Йорк без маршруток живе? (л)

      От нема їх тута і все. Навпаки - є MTA (http://mta.info), що опкується усім міським транспортом. Замість маршруток - нові комфортабельні автобуси із кондиціонерами

      , метро, електрички (так, це є), та річковий транспорт. Є також приватні автобусні компанії. Вартість проїзду - $2.25.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.05.30 | Убітий Єнот

        якби у США при владі були такі як Колєсніков

        то й там маршрутки були б.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.05.30 | charly3091

          Re: якби у США при владі були такі як Колєсніков

          Продайте нам декілька на розплід. Just for fun:)
      • 2011.05.30 | GreyWraith

        Значить, там невигідно перевізникам ганяти маршрутки

        Якби було вигідно - були б маршрутки.

        Дуже сумніваюся, що керівник Департаменту транспорту США видавав якусь директиву про заборону маршруток. :lol:
      • 2011.05.30 | BROTHER

        Re: І як це Нью Йорк без маршруток живе? - брехня (л)

        "Starting today, there's a new option for transportation in New York City: taxi sharing.

        Now, New Yorkers aren't particularly known for their "sharing" abilities (as anyone who has stood in a subway car at rush hour can tell you), but this could change things. As a one-year test run, the New York City Taxi and Limousine Commission has set up three Group Ride stands. Cabs will stop at the stands and collect two or more passengers, dropping off at certain points along a particular route. It's sort of like taking the bus, but less crowded and faster. Fares are either $3 or $4 per person, flat-rate, depending on the route (quite a steal for a cab ride)."

        Звідси: http://current.newsweek.com/budgettravel/2010/03/nyc_launches_new_taxi_sharing.html

        Короткий переклад: "починаючи сьогодні у Ню Йорку є новий вид пересування містом." (новий!!! Ги-ги - це від мене)

        Далі перекладаю... "тепер ню йоркці матимуть можливість поділитися таксі. У однорічному тестовому режимі (йдеться про березень 2010 року) відділок, що контролює таксі та лімузини, запровадив аж три зупинки таксі, де таксомотори підбиратимуть 2 чи більше пасажирів та висаджуватимуть тих пасажирів на певних, позначених зупинках вздовж узгоджених фіксованих маршрутів. Це, як іхати в автобусі, але з меньшим числом пасажирів і швидше. Плата за проїзд 3-4 доляри, що значно дешевше, ніж звичайне таксі."

        І тепер скажіть мені, що це не маршрутка!? Подивіться, Ню Йорк і той шука щось накшталт нашої маршрутки, а ми її вбити хочемо.

        По всьому світу, де є пасажири з різними доходами і потребами, щось типу нашої маршрутки існує. Це я вам як спец кажу, я про це багато знаю. Є потреба в транспортному засобі, який би був швидший за звичайний великий автобус, був би дещо дорожчий, ніж той автобус, але дешевший за таксі.

        Звичайно, кожному місту своє рішення згідно з традиціями і здоровим глуздом. Але маршрутка має сенс, тому гаспадін Калєснікав іде у дупу!
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.05.30 | charly3091

          Re: І як це Нью Йорк без маршруток живе? - брехня (л)

          А ви такий впевнений, що це брехня лише із цієї публікації, що майже рік тому вийшла, чи самі живете в Нью Йорку?

          Бо я за 11 років, що тут живу вперше про це чую. Да і джерело якесь - таке собі.

          Скажіть мені, чому б МТА вкладало сотні мільйонів баксів у будівництво нових автобусів, коли можна було б напхати всіх в маленькі міні вени, на кшталт газелі? Та ще й одну, або, навіть - дві полоси дороги виділяли під автобусну лінію, на яку ніхто не має права заїхати?

          Знаю, що десь в районі Флатбуш де афро друзі мешкають в них є якійсь міні вен, що бігає лише їх районом, або бігав, бо не був там вже давно. Є такі собі невеликі автобуси, що бігають між вокзалом, портом та аеропортами. Так, але, якщо це маршрутки - то , ок, я згоден, що, такі є. Але їм до київських маршруток - ще далеко:)

          А якщо пан є лобістом маршутників, то Good Luck.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.05.30 | BROTHER

            Брехня, тому що напівправда

            charly3091 пише:
            > А ви такий впевнений, що це брехня лише із цієї публікації, що майже рік тому вийшла, чи самі живете в Нью Йорку?
            >
            > Бо я за 11 років, що тут живу вперше про це чую. Да і джерело якесь - таке собі.
            >
            > Скажіть мені, чому б МТА вкладало сотні мільйонів баксів у будівництво нових автобусів, коли можна було б напхати всіх в маленькі міні вени, на кшталт газелі? Та ще й одну, або, навіть - дві полоси дороги виділяли під автобусну лінію, на яку ніхто не має права заїхати?
            >
            > Знаю, що десь в районі Флатбуш де афро друзі мешкають в них є якійсь міні вен, що бігає лише їх районом, або бігав, бо не був там вже давно. Є такі собі невеликі автобуси, що бігають між вокзалом, портом та аеропортами. Так, але, якщо це маршрутки - то , ок, я згоден, що, такі є. Але їм до київських маршруток - ще далеко:)
            >
            > А якщо пан є лобістом маршутників, то Good Luck.
            *************************************************************

            Пан займається бізнесом у галузі саме транспортування людей і вантажів і саме у Штатах, тому знає, що каже.

            1. Ця пілотна програма про підсадки у звичайні таксі на певних маршрутах, тобто як в автобус, не новина. Вона працює де гірше, а де ліпше по всьому світу. І те, що Ви про неї не чули, свідчить про вашу обізнаність з цього питання.

            2. Сама її поява у Ню Йорку каже про те, що не все ще в цьому питанні вирішено усякими там MTA. Місто шукає рішення, яке природно вже знайдене і підходить іншим містам.

            3. Я теж незадоволенний якістю сервіса і станом маршрутних таксі, але я, хоча і працюю закордоном, до речі здебільшого у Каліхворнії, тобто у Штатах, а в Україні буваю кожного року по декілька місяців на рік. Я знаю, що "благими наміряннями" лобіює Калєснікав! Я знаю, що так звана маршрутка - це классичний малий бізнес. Оті шатли, про яких ви згадали, всі приватні. Держава тисне і бажає мати всі найбільш рентабельні великі бізнеси - то нехай конкурує із іншими хвормами власності!!! Ми вже мали більшовизм, досить!

            І сам по собі той хвакт, що у США от так, не означає, що Україна має тупо копіювати це. США прийшли до того, що мають, через вільний малий бізнес. Так чому калєснікави про це забувають. Кожен повинен пройти цей шлях.

            Як кажуть у Вас в Гамериці: "Don't cut the corners!" Тому що це знижує якість процесу і результату!
          • 2011.05.31 | BROTHER

            NY commuter buses, NOT MTA - ті ж маршрутки, тіки великі, а іноді і не дуже великі

            Приватні компанії мають час пік commute сервіси. Це глобальна практика. Розміри автобусів відповідають потребам. Ціна і безпека - два найважливіші критерії.

            Scheduled Services
            We operate many useful bus routes in North America.  Our safe, reliable, and convenient scheduled services will get you downtown, to the office, to the airport, home from college, or wherever you need to go. (як живете у NY, то перекладете самі)

            Приклади:

            http://www.coachusa.com/shortline/ss.commuter.asp
            http://www.decamp.com/
            http://www.academybus.com/Commuters.aspx
            http://www.peterpanbus.com/tickets/commuter-bus-travel/

            Я знаю, шо гаспада калєснікави брешуть і маскують свою брехню під правду. Україну врятують нє калєснікави, а малий бізнес, тобто прості пересічні українці. Треба тіки українцям вибороти економічну і політичну свободу.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2011.05.31 | Bayan

              Вас вжe поставили на місцe, алe вам мало. Нeма і нe будe в NYC маршруток. Крапка.(/)

              У той час, як усі (УCІ!) навeдeні вами опeратори:

              coachusa, decamp,academybus,peterpanbus
              i я щe можу додати suburbantransit

              - цe провінціальні компанії, які пeрeвозять ком'ютeрів з провінцій до Нью-Йорка (пeрeважно на роботу) і до транспортування ПО МІCТУ - нe мають жодного стосунку, -

              - то МТА - цe нe "якийсь там МТА," а Мeтрополітeн Транспортeйшн Ейджeнсі, головний ліцeнзований містом опeратор мeтро і автобусів у місті Нью-Йорк.
              I навіть міських eлeктричок (місто такe вeликe, що між дeякими міськими районами є сполучeння eлeктричками):

              http://www.mta.info/


              Маршрутки бeзпeрeчно нe є аніяким майбутнім ні для кого, а однозначно минулим, якого рано чи пізно і Україна позбудeться.

              Наші люди нe мeнш за інших заслуговують пeрeсуватись у чистих кондиціонованих салонах автобусів, кожeн сидячи, а нe стоячи, у м'яких кріслах - за свої крeвні гроші.


              BROTHER пише:
              > Re: NY commuter buses, NOT MTA - ті ж маршрутки, тіки великі, а іноді і не дуже великі
              > Приватні компанії мають час пік commute сервіси. Це глобальна практика. Розміри автобусів відповідають потребам. Ціна і безпека - два найважливіші критерії.
              >
              > Scheduled Services
              > We operate many useful bus routes in North America.  Our safe, reliable, and convenient scheduled services will get you downtown, to the office, to the airport, home from college, or wherever you need to go. (як живете у NY, то перекладете самі)
              >
              > Приклади:
              >
              > http://www.coachusa.com/shortline/ss.commuter.asp
              > http://www.decamp.com/
              > http://www.academybus.com/Commuters.aspx
              > http://www.peterpanbus.com/tickets/commuter-bus-travel/
              >
              > Я знаю, шо гаспада калєснікави брешуть і маскують свою брехню під правду. Україну врятують нє калєснікави, а малий бізнес, тобто прості пересічні українці. Треба тіки українцям вибороти економічну і політичну свободу.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2011.06.01 | BROTHER

                І Ви брешете, бо всі названі мною оператори надають якісні послуги. І нам до сраки Ваш Ню Йорк.

                Bayan пише:
                > У той час, як усі (УCІ!) навeдeні вами опeратори:
                >
                > coachusa, decamp,academybus,peterpanbus
                > i я щe можу додати suburbantransit
                >
                > - цe провінціальні компанії, які пeрeвозять ком'ютeрів з провінцій до Нью-Йорка (пeрeважно на роботу) і до транспортування ПО МІCТУ - нe мають жодного стосунку, -
                >
                > - то МТА - цe нe "якийсь там МТА," а Мeтрополітeн Транспортeйшн Ейджeнсі, головний ліцeнзований містом опeратор мeтро і автобусів у місті Нью-Йорк.
                > I навіть міських eлeктричок (місто такe вeликe, що між дeякими міськими районами є сполучeння eлeктричками):
                >
                > http://www.mta.info/
                >
                >
                > Маршрутки бeзпeрeчно нe є аніяким майбутнім ні для кого, а однозначно минулим, якого рано чи пізно і Україна позбудeться.
                >
                > Наші люди нe мeнш за інших заслуговують пeрeсуватись у чистих кондиціонованих салонах автобусів, кожeн сидячи, а нe стоячи, у м'яких кріслах - за свої крeвні гроші.
                >
                >
                > BROTHER пише:
                > > Re: NY commuter buses, NOT MTA - ті ж маршрутки, тіки великі, а іноді і не дуже великі
                > > Приватні компанії мають час пік commute сервіси. Це глобальна практика. Розміри автобусів відповідають потребам. Ціна і безпека - два найважливіші критерії.
                > >
                > > Scheduled Services
                > > We operate many useful bus routes in North America.  Our safe, reliable, and convenient scheduled services will get you downtown, to the office, to the airport, home from college, or wherever you need to go. (як живете у NY, то перекладете самі)
                > >
                > > Приклади:
                > >
                > > http://www.coachusa.com/shortline/ss.commuter.asp
                > > http://www.decamp.com/
                > > http://www.academybus.com/Commuters.aspx
                > > http://www.peterpanbus.com/tickets/commuter-bus-travel/
                > >
                > > Я знаю, шо гаспада калєснікави брешуть і маскують свою брехню під правду. Україну врятують нє калєснікави, а малий бізнес, тобто прості пересічні українці. Треба тіки українцям вибороти економічну і політичну свободу.
                ***************************************************

                Брехати негарно. Всі названі мною для приклада компанії надають якісні послуги. Крім того, нема різниці кого і куди возить той чи інший маршрут - це все громадський транспорт.

                А ось вам хвороба всіх Ем-Ті-Еїв:

                The budget deficit of the MTA is a growing crisis for the organization as well as New York city and state residents and legislature. The MTA currently holds $31 billion in debt and it also suffers from a $900 million gap in its operating budget for 2011 [11].

                Узяв звідси: http://en.m.wikipedia.org/wiki/Metropolitan_Transportation_Authority_(New_York)

                Про що це свідчить? Це свідчить про те, що навіть коли, як Ви кажете, в умовах гарантованої, але чтучної монополії, цей монстр МТА не здатний заробляти.

                "За свої кревні гроші": - кажете Ви?! Брехня! Не за свої, Ню Йорське МТА, як свідчить ВіКі, має майже мільярдний дехвіцит бюджету. Тобто, коштів, що цей клятий монстр МТА збирає з пасажирів не вистачає монстреві. І так буде завжди, бо будь-яка штучна монополія приречена на хвороби, зумовлені відсутністю здорового глузду, конкуренції та корупцією.

                Брешіть далі.

                А цю цитату я все ж таки хочу перекласти власноруч: The MTA cannot be supported solely by rider fares and road tolls. In the preliminary 2011 budget, MTA forecasted operating revenue totaled at $6.5 billion, amount to only 50% of the $13 billion operating expenses [12]. Therefore the MTA must rely on other sources of funding to remain operational.

                Переклад: "MTA заробляє $6.5млрд, а витрачає - $13млрд! Тому воно не може вижити на гроші від продажу своїх послуг і мусить залежити від інших джерел хвінансування." --- отакі от гарні автобуси за чужі гроші. А чиє, я Вас питаю, хвінансування? Бюджетне... Тобто наше з вами. У той час, як приватні компанії виживають і навпаки - платят гроші у бюджет.

                Не вірте, українці, цим підарасам, отой МТА вони вам у жопу встромлять, як казав Подя.
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2011.06.03 | Bayan

                  BROTHER пише:І нам до сраки Ваш Ню Йорк. - Гадаю спорити з такою особою себе не поважати.

                  BROTHER пише:
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2011.06.03 | BROTHER

                    Ви не сперечаєтесь, Ви мрієте, бо ніц не знаєте, про те, що кажете

  • 2011.05.29 | Убітий Єнот

    Колєсніков щезне за ці роки

    а маршрутки залишаться
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2011.05.29 | thinker

    Re: Через пять лет маршрутки в Украине исчезнут(/)

    маршрутки зникнуть разом з пасажирами - бо нікому і нікуди буде їздити на них ...
  • 2011.05.30 | 4vlada.net

    Як завжди ключове слово..

    Ключове слово з повідомлення:
    "Колесников прогнозирует радикальную транспортную реформу": радикальна!

    У цих бойців усе радикальне: податковий кодекс, пенсійна реформа, митний кодекс, економічні реформи, харківські домовленості, військова реформа, земельний кодекс, радикальна стабілізація цін на пальне, тощо..
  • 2011.05.30 | hrcvt

    розумне зерно в цьому є, але є і безглуздя

    По-перше, місцевий транспорт має місцеву специфіку. Тобто в кожному місті і селі можуть бути свої рішення вигідними. Це рішення не можна прийняти "по Україні", як він каже.

    Десь просто нема грошей для цих модернізацій. А заборона приведе тільки до знакнення транспорту. А десь нема потреби в великих автобусах.

    В Києві - правильно, маленьких незручних маршруток пора позбутися і перейти на більш підходяще. Є і можливості, і потреба (дороги переповнені).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.05.30 | hrcvt

      а ключова фраза, мабуть, ця:

      > при покупке больших автобусов украинского производства государство готово будет компенсировать кредитную ставку

      Кому і що компенсувати.
    • 2011.05.31 | Bayan

      Прорізався голос здорового глузду: "дороги переповнені". Оцe і є rationale для модeрнізації

      hrcvt пише:
      > В Києві - правильно, маленьких незручних маршруток пора позбутися і перейти на більш підходяще. Є і можливості, і потреба (дороги переповнені).
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.06.01 | Pest Control

        Переповненість доріг у Києві від скасування маршруток не зменшиться

        Але ймовірно покращиться безпека.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.06.01 | hrcvt

          зменшиться, бо великий автобус займає менше місця

          перевозячи ту саму кількість пасажирів. По-друге, поняття "маршрутка" означає ще несистемний рух, в т.ч. ривки через дві смуги і т. п. (ви це маєте на увазі, я так зрозумів, під безпекою). Але ці ривки ще блокують рух і створюють затори. Тобто їх усунення теж звільняє дороги.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.06.01 | Pest Control

            Це o(n)

            Дороги Києва в принципі не розраховані на ту кількість авто яка вже є, не кажучи про ту, яка буде через 5 років. Оптимізація на маршрутках тут допоможе як мертвому припарка.
          • 2011.06.02 | BROTHER

            Мало би зменшитись, але на практиці так не відбувається через купу незавжди геометричних причин

            hrcvt пише:
            > перевозячи ту саму кількість пасажирів. По-друге, поняття "маршрутка" означає ще несистемний рух, в т.ч. ривки через дві смуги і т. п. (ви це маєте на увазі, я так зрозумів, під безпекою). Але ці ривки ще блокують рух і створюють затори. Тобто їх усунення теж звільняє дороги.
            ***************************************
            Нічого подібного, великий автобус

            - повільний;
            - займає набагато більше місця на дорозі, ніж той розмір, що має;
            - потребує значно більше вільного місця для маневрів, для чого часто необхідно виділяти спецлінії на шляхах;
            - потребує спеціальну велику мийку, гараж (стоянку) і автозаправку;
            - ремонт великого складного двигуна, КПП чи кузова можливий тіки у спеціальних великих майстернях і за наявності спеціального персоналу;
            - у разі поламки створює гігантський затор на дорозі, а евакуювати такий транспортний засіб в умовах затору без залучення ДАІ і спецевакуатора неможливо;
            - у разі поламки НЕ везе значну кількість людей, тобто значно більше число пасажирів має через поламку тіки одного автобуса великі проблеми;
            - є значно привабливішою мішенню для тероризму.

            І ще добіса недоліків, про яки можна казати. Але великі автобуси мають сенс там, де це доцільно і безпечно. Так само і малі маршрутки мають сенс у своєму місці. Так от: хай конкурують! Створення всяких там MTA надає родючий грунт для зловживань, тому що будь яка монополія небезпечна у цьому сенсі.

            Ми з вами хто? Ми з вами здебільшого пасажири, тобто споживачі послуги! Запам'ятайте це назавжди: нам з вами ніяке монопольне МТА у довгостроковому терміні ніколи не буде вигідне. Тому що се монополія...

            Так, за допомогою початкової концентрації капіталу монополіст може і купе новіші автобуси, або створить ще щось привабливе, але через деякий час БЕЗ конкуренції все стане ще гірше, ніж було. Я навів дані у іншому своєму повідомленні на цю тему про гігантський (майже мільярдний) бюджетний дехвіцит Ню Йорського монополіста у цій галузі. І як ви думаєте, хто заплатить цей дехвіцит? Правильно, надзвичайно залежні від цього монополіста пасажири і просто мешканці чи гості Великого Яблука.

            Пригадайте ситуацію з газом на Новий Рік... Що робить із нашим святом російський монополіст? Пригадали? От і у громадському транспорті все теж саме. Якщо не буде конкуренції між більш-меньш вільними і чисельними учасниками ринку перевезень - не буде гнучкости у цій індустрії і прогресу в ній.

            А малий бізнес взагалі, як рятувальний човен, ми маємо берегти будь що. Бо, як казав Подя: "... хто зна, чий же шлях веде до правди?" Малий бізнес державних грошей не просе ані, коли народжується, ані, коли вмерає. Люди повинні мати альтернативу праці на когось.

            P. S. Ще пригадайте Голодомор. Такі ж самі калісниченки тоді казали, що великі ковгоспи краще ніж куркулі. І навіть 70 років це уйобство проіснувало, намагаючись запевнити нас у правильності їхньої колективізації. І шо? А те, що наші батьки і дідусі вже один одного їли і вбивали через це, і ми, якщо допустимо нову монополізацію на транспорті один одного возитимемо на власному горбі.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2011.06.02 | hrcvt

              Re: Мало би зменшитись, але на практиці так не відбувається через купу незавжди геометричних при

              (1) великий автобус займає в середньому менше місця при тому ж числі пасажирів, це пораховано,
              (2) звісно, на деяких маршрутах вигідніше маленький. В т. ч. на вузьких крутих вуличках і т. п.
              (3) монополізм тут ні при чому. Принаймні це окреме питання. Великі автобуси можуть запустити ці самі фірми, які возять маленькими.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2011.06.03 | BROTHER

                Re: Мало би зменшитись, але на практиці так не відбувається через купу незавжди геометричних при

                hrcvt пише:
                > (1) великий автобус займає в середньому менше місця при тому ж числі пасажирів, це пораховано,
                > (2) звісно, на деяких маршрутах вигідніше маленький. В т. ч. на вузьких крутих вуличках і т. п.
                > (3) монополізм тут ні при чому. Принаймні це окреме питання. Великі автобуси можуть запустити ці самі фірми, які возять маленькими.
                ******************************************

                1. Чисто геометрично, так, але це теорія. Практика накладає дуже багато обмежень на теоретичні розрахунки. Тому на практиці у нових умовах треба кожний раз окремо рахувати. У США можна отримати дохтурський ступінь з менеджменту трафіка і планування доріг. Якби все було так просто, як ви кажете, по світу всюди їздили б титаніки і вистачало б чотирьох-п'яти класів серелньої школи з математики.

                Ми ще пам'ятаємо Совок, де маршрутки були тіки у столицях, а всюди їздили великі на той час автобуси, що належали великим автопаркам. І де той Совок? Правильно - завонявся, як каже мій кум.

                2. Вірно, але не тіки рельєф важливий, наприклад, швидкість (тут хтось згадував про шлях у аеропорт). І ще декілька важливих критеріїв, наприклад, які за фахом люди живуть в тій чи іншій місцевості, який в них заробіток і т.п.

                3. Знов... Сказати легко.., зробити, особливо, коли відсотки по кредитах контролюють калєсніченки, тимошенки і ахметки - неможливо.

                Чому б тоді, коли це так економічно вигідно, розумно і красиво, калєснічеки просто не куплять гарні великі автобуси і запустять їх з дешевшими, ніж маршрутки, цінами? Погані нерентабельні маршрутки самі згинуть. А поки що видно, що замість конкуренції малим підприємцям готують, як тут згадали Ню Йорк, українське Ем-Ті-Ей --- тобто штучну монополію. Це недобросовісна конкуренція!

                Додам... Нормальна транспортна система, як річка. Подивіться на Дніпро з космоса. Тіки замість води - люди. Це легко, просто уявіть, що вода - це люди, а Дніпро - то шляхи України. І пошліть у дупу каліснєченків, хай конкурують чесно. Виживе найкращий!
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2011.06.03 | hrcvt

                  Re: Мало би зменшитись, але на практиці так не відбувається через купу незавжди геометричних при

                  BROTHER пише:
                  > на практиці у нових умовах треба кожний раз окремо рахувати.

                  Звісно. Цікаво, що для Києва взагалі нема моделі трафіка і нема замірів (останні робилися дуже давно і не відповідають нинішній ситуації). Тому перш ніж на пальцях щось доводити, треба міряти і рахувати, тут я згоден.


                  > Ми ще пам'ятаємо Совок, де маршрутки були тіки у столицях,

                  Не було, маршрутки з'явилися після розпаду Союзу, і то не зразу. І були дуже корисним на той час винаходом.


                  > Чому б тоді, коли це так економічно вигідно, розумно і красиво, калєснічеки просто не куплять гарні великі автобуси і запустять їх з дешевшими, ніж маршрутки, цінами?

                  Подивимось, що вони хочуть.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2011.06.03 | BROTHER

                    Я їздив підлітком у маршрутці по Москві за 15 радянських копійок, а Ви кажете ні...

                  • 2011.06.03 | charly3091

                    Re: Мало би зменшитись, але на практиці так не відбувається через купу незавжди геометричних при

                    Були маршрути при Совку. В Київі бігала така собі (рафік) вздовж проспекту Ворошилова аж до Кіото по Братиславській. Я на ній до школи їздив за 15 копійок
        • 2011.06.01 | Пані

          В нас трамваї прибирали з гаслами про переповненість доріг

          Трамваї прибрали, дороги як були забиті, так і є
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.06.03 | BROTHER

            Люди гинуть за метал

            Пані пише:
            > Трамваї прибрали, дороги як були забиті, так і є
            ******************************************

            Тоді був час розкидувати металобрухтове каміння і збирати каміння маршруточне. Причому, тоді ще на місцевому рівні, тобто з меньшим ступенем загально-українського масшабу. Кожний металобрухтовий "царьок" з кращим ніж інші виходом на місцеву владу пиздив метал на своїй території, але з тих самих, що й решта, міркувань. Тепер настав час збирати каміння громадського транспорту, а приватні маршрутки малих бізнесменів, як тріски, летять, коли валять дерева...

            Причому, таке положення є вкрай необхідним не тіки ахметкам і калєснічєнкам, а й комунякам теж! Червоні, як позитивний полюс на батарейці, існують тіки удвох з негативним - ПР. Одна проблема, штучність цього тандему (ПР з ахметками + КПУ) все більше кидається в очі навіть зовсім політично сліпим виборцям. Для цього і потрібні підігрівачи зацікавленості, типу опудала Сталіна і його "героїчне" знищення у Запоріжжі.

            А трамвайні депо не ліквідовані, бо ахметко-калєсніки з кучмо-тимошенками ще, коли зривали мідні дроти і залізні рейки, знали, що хочуть купити все, навіть громадський транспорт і каналізації. Повітря, курви, якби змогли, купили б. Тож час настав!

            От побачите, скоріше за все, після більш-менш остаточного захвату влади, якщо знайдеться "трамвайна" земля під конкурентами, її намагатимуться повернути у "трамвайні" руки ті самі калєсніченко-ахмєтки, що свого часу ліквідували трамвай, а потім маршрутки.
      • 2011.06.03 | Isoлято

        Народ, ви абсолютно не про те сперечаєтесь...

        Є незаперечний хвакт: у більшості західноєвропейських міст (починаючи з Варшави) ЖОДНИХ "МАРШРУТОК" НЕМА. Там є великі автобуси та трамваї "дешевого" громадського транспорту (кстатє, тролейбуси "на Западє" не дуже популярні) - і приватні перевізники у вигляді таксі. Причому громадський транспорт В ОБОВ'ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ДОТУЄТЬСЯ з міських бюджетів.

        А "механіка" тут проста, і нам до неї ще як до неба рачки. Щоб не перевантажувати центри міст (з еколоґічних у першу чергу міркувань) в'їзд автомобілів туди обмежений. Помешкання й офісні приміщення у центрі дуже дорогі, тому й живуть там відповідно ті, хто можуть собі це дозволити з фінансових міркувань. А ШЕ ВОНИ ПЛАТЯТЬ ВЕЛИКІ ПОДАТКИ НА НЕРУХОМІСТЬ. З яких, між іншим, і дотується міський транспорт, що дає можливість менш "грошовитим" працівникам тих самих центральних офісів їздити туди на роботу. Ну і про зручності для туристів тут уже казали.

        Для більшості європейських міст (у США, наскіки я знаю, це явище лише починає поширюватися) є звичними так звані "park&ride" - великі автостоянки біля кінцевих чи прикінцевих станцій метро на околицях міст. Там залишають свої авта ті, хто мешкає за містом і їздить туди на роботу. Канєшна, можуть і не залишати, а їхати прямо під офіс по забитих вулицях, зупиняючись на десятках світлофорів і потім довго шукаючи, де ж його припаркуватися. Не кажу вже про те, шо в тому ж Лондоні в'їзд до певної зони в центрі ПЛАТНИЙ. Причому ДЛЯ ВСІХ (боюся, що навіть для членів королівської родини).

        Ви можете собі уявити "кавалькаду" Йонуковєчя, що в'їжджає до центру Києва, і водій КОЖНОЇ машини (у т.ч. тої, де "ґлавнає цєло") слухняно сплачує еколоґічний збір? От і я не можу...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.06.03 | BROTHER

          Про те, про те

          Isoлято пише:
          > Є незаперечний хвакт: у більшості західноєвропейських міст (починаючи з Варшави) ЖОДНИХ "МАРШРУТОК" НЕМА. Там є великі автобуси та трамваї "дешевого" громадського транспорту (кстатє, тролейбуси "на Западє" не дуже популярні) - і приватні перевізники у вигляді таксі. Причому громадський транспорт В ОБОВ'ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ДОТУЄТЬСЯ з міських бюджетів.
          >
          > А "механіка" тут проста, і нам до неї ще як до неба рачки. Щоб не перевантажувати центри міст (з еколоґічних у першу чергу міркувань) в'їзд автомобілів туди обмежений. Помешкання й офісні приміщення у центрі дуже дорогі, тому й живуть там відповідно ті, хто можуть собі це дозволити з фінансових міркувань. А ШЕ ВОНИ ПЛАТЯТЬ ВЕЛИКІ ПОДАТКИ НА НЕРУХОМІСТЬ. З яких, між іншим, і дотується міський транспорт, що дає можливість менш "грошовитим" працівникам тих самих центральних офісів їздити туди на роботу. Ну і про зручності для туристів тут уже казали.
          >
          > Для більшості європейських міст (у США, наскіки я знаю, це явище лише починає поширюватися) є звичними так звані "park&ride" - великі автостоянки біля кінцевих чи прикінцевих станцій метро на околицях міст. Там залишають свої авта ті, хто мешкає за містом і їздить туди на роботу. Канєшна, можуть і не залишати, а їхати прямо під офіс по забитих вулицях, зупиняючись на десятках світлофорів і потім довго шукаючи, де ж його припаркуватися. Не кажу вже про те, шо в тому ж Лондоні в'їзд до певної зони в центрі ПЛАТНИЙ. Причому ДЛЯ ВСІХ (боюся, що навіть для членів королівської родини).
          >
          > Ви можете собі уявити "кавалькаду" Йонуковєчя, що в'їжджає до центру Києва, і водій КОЖНОЇ машини (у т.ч. тої, де "ґлавнає цєло") слухняно сплачує еколоґічний збір? От і я не можу...
          ************************************************

          Кляті капіталісти зажралися. Вони не знають, що таке Совок.

          "Mr. Azumah, the president, owner and sometimes-driver of TransportAzumah, thinks he can make money running buses along three routes that the MTA plans to shut down this weekend as part of deep service cuts to fill a yawning deficit. The MTA says it was losing almost $2 million a year on the X90, X25 and X29 express bus routes."

          Це знов про МТА, яке нам тут нахвалюють. Воно гроші втрачає, а приватний власник каже, що готовий там же заробляти там же. Узяв звідси: http://online.wsj.com/article/SB10001424052748704227304575327283128867148.html
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.06.03 | Isoлято

            Те шо хтось там "thinks he can make money" - не означає, шо він їх дійсно "make"...

            ...особливо з урахуванням незручностей для вуличного руху та еколоґічного навантаження (а ще - зручності оплати проїзду: маю підозру, шо в NY, як і в Києві, "звичайні" місячні проїзні на громадський транспорт у приватних перевізників не діють).

            З іншого боку - я АБСОЛЮТНО НІЧОГО не маю проти приватного міського транспорту. Головні мої заперечення стосуються саме "маршруток" у тій уродській хвормє, яку вони мають у Києві та інших українських містах. Ну хвакт жеж астаёццо хвактом: великий автобус із сотнею пасажирів займає менше місця (з урахуванням ґабаритного безпечного простору) і жере менше палива, ніж 5 "маршруток", що везуть по 20 людей кожна...
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2011.06.03 | charly3091

              Re: Те шо хтось там "thinks he can make money" - не означає, шо він їх дійсно "make"...

              Діють. Для пасажира нема різниці. чим їхати.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2011.06.03 | Isoлято

                Так це добре, шо діють... А от у Києві - ніфєґа!

  • 2011.05.30 | observеr

    отже скоро ми дізнаємось який саме автозавод придбав колесников

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2011.05.30 | Мартинюк

      Гадаю не який автозавод , а які АТП і в яких містах ...

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2011.05.30 | rais

        Нехай Колесніков хоча б трамваї до ДВРЗ забезпечить у часи, коли люди повертаються з роботи.

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2011.05.31 | BROTHER

          Re: Нехай Колесніков хоча б трамваї до ДВРЗ забезпечить - дуже правильне зауваження

          Бо руйнувати фізично чи за допомогою антинародних законів ці совкові виродки навчилися, а конкурувати, привертаючи до себе пасажирів цінами чи якістю обслуговування вони ніколи не вміли і не вмітимуть.

          У нас у Запоріжжі трамвай з головної вулиці прибрали. Сталеві рейки та мідні провода вивезли на Захід у якості металобрухту. З бюджету ще взяли стоси грошей за цю роботу. Такими діями вони пролобіювали маршрутки тоді, а тепер нагрівши свої жадібні руки на цьому, калєснікави готові пустити автобуси замість маршруток? А трамвай хто поверне на головну вулицю міста? Трамвай, який у ожеледицю єдиний працював!!!

          Курви, блять, жадібні! Совісті в них немає. Все під себе гребуть. И при цьому вони все більше і більше ліквідують можливості пересічних громадян мати альтернативу роботі на цих калєснікавих з ахметками! Та будь на Донбасі чим займатися людям, чим заробляти достатньо на життя, і умови праці в шахтах покращали б, і зарплатня б виросла, і смертність серед місцевого населення впала б.

          І правильно тут люди кажуть, все вони звикли вирішувати "кардинально". А життя, між іншим, я маю на увазі нормальне життя, потребує ПСТУПОВОГО розвитку з гарантіями хоч якимись на хочаб найближче майбутнє. А тут, хто не прийде - радикально хоче все змінити.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2011.05.31 | Пані

            А трамваєцид - то загальна проблема

            В нас теж прибрали трамваї - причому навіщо? Крім як створення проблем з проїздом - це нічого не дало.

            Я абсолютно не розумію, що їм зробили трамваї?

            Марштрутка - то малий бізнес, ясно нащо його давити. Але трамвай нащо?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2011.05.31 | 2

              Забрать землю под трамвайными парками

              Создавались они гдето-там в 30-е и с ростом городов постепенно оказались недалеко от центров

              Пані пише:
              > В нас теж прибрали трамваї - причому навіщо? Крім як створення проблем з проїздом - це нічого не дало.
              >
              > Я абсолютно не розумію, що їм зробили трамваї?
              >
              > Марштрутка - то малий бізнес, ясно нащо його давити. Але трамвай нащо?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2011.05.31 | Пані

                Парки не ліквідовані

                Бо якісь трамвайні маршрути ще існують. В нас демонтували трамваї в центрі переважно
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2011.06.03 | Isoлято

                  На місці Лук'янівського депо стоять намети цирку "Кобзонов" - вчора бачив...

            • 2011.05.31 | Isoлято

              Алімєнтарно, как Ватсон...

              В центрі у нас - шо? Різні "дырьжавні установи". Працюють у них хто? Чиновники. Приїздять на роботу вони на чому? На власному чи службовому авто.

              Трамвай тут зайвий. Оно прибрали його з вул. Саксаганського - яка гарна чітырёхпалоска палучілас! (та ще й з одностороннім рухом! мічьта Шумахєра, б...)
          • 2011.05.31 | Bayan

            дe ви праві там праві

            Я вас там вищe покритикував за намагання послатись на "амeриканский дoсвід", алe дe ви праві там праві.

            Як казав поeт - нам своє робить, і там дe здоровий глузд диктує залишити трамвай, най будe трамвай (і туристи їх люблять, до рeчі, якщо нe пeрeповнeні, звичайно).
            Цeй підхід нe виключає і любих вашому сeрцю маршруток, там дe вони eкономічно чи дeмографічно вигідніші.

            BROTHER пише:
            > Бо руйнувати фізично чи за допомогою антинародних законів ці совкові виродки навчилися, а конкурувати, привертаючи до себе пасажирів цінами чи якістю обслуговування вони ніколи не вміли і не вмітимуть.
            >
            > У нас у Запоріжжі трамвай з головної вулиці прибрали. Сталеві рейки та мідні провода вивезли на Захід у якості металобрухту. З бюджету ще взяли стоси грошей за цю роботу. Такими діями вони пролобіювали маршрутки тоді, а тепер нагрівши свої жадібні руки на цьому, калєснікави готові пустити автобуси замість маршруток? А трамвай хто поверне на головну вулицю міста? Трамвай, який у ожеледицю єдиний працював!!!
            >
            > Курви, блять, жадібні! Совісті в них немає. Все під себе гребуть. И при цьому вони все більше і більше ліквідують можливості пересічних громадян мати альтернативу роботі на цих калєснікавих з ахметками! Та будь на Донбасі чим займатися людям, чим заробляти достатньо на життя, і умови праці в шахтах покращали б, і зарплатня б виросла, і смертність серед місцевого населення впала б.
            >
            > І правильно тут люди кажуть, все вони звикли вирішувати "кардинально". А життя, між іншим, я маю на увазі нормальне життя, потребує ПСТУПОВОГО розвитку з гарантіями хоч якимись на хочаб найближче майбутнє. А тут, хто не прийде - радикально хоче все змінити.
          • 2011.06.03 | rais

            Re: Нехай Колесніков хоча б трамваї до ДВРЗ забезпечить - дуже правильне зауваження

            Точно курви! І курви це саме лагідне слово, яке почуєш під час очикування 33 та 23 трамваїв, починаючи з 18-ї до 21-ї години на зхупинках...
    • 2011.05.31 | Адвокат ...

      На греця Калєсу автозавод? Він вже має під орудою де сь з третину б'юджету.

      Жаден завод, хіба що з виробництва наркоти, не дає таких биришів, як дерибан державного гаманця.
  • 2011.05.30 | Pavlo Z.

    "Пощезуть всі перевертні й приблуди і орди завойовників-заброд!"



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".